XtGem Forum catalog
HomeBlog

House of images : Fotografia ślubna Kraków

Fotografia ślubna Kraków

‘’House of images’’ został stworzony przez Agatę Pietrzyk. Mieszkankę Krakowa, z którym się utożsamia. Od 2010r. stara się skupić przede wszystkim na fotografowaniu. Skończyła studia na kierunku fizjologii i socjologii. Na co dzień stara się skoncentrować swoją uwagę na danej chwili, ludziach, przyrodzie, które uwiecznia na zdjęciach. Inspirację czerpie z codzienności. Odkąd pamięta zawsze lubiła oglądać zachowania innych ludzi, ich emocje i ruchy.

houseofimages

Oferta

W swojej ofercie posiada takie oto usługi:

- fotografia ślubna – reportaż

Przyszła Para Młoda może liczyć na otrzymanie szczegółowej oferty za pomocą poczty e-mail, dopasowanej indywidualnie do oczekiwań. Fotoreportaż ślubny może trwać 4h, 8h lub 12h. Opłata jest uzależniona od kilku czynników tj. liczba godzin, data wesela.

Pakiet obejmuje: zdjęcia w formacie .jpg poddane precyzyjnej obróbce. Zdjęcia są w max. rozdzielczości, zapisane na płycie DVD lub nośniku USB; pakiet dokumentacyjny; mini sesja w dzień ślubu; zdjęcia grupowe, fotografie rodzinne; 100 odbitek w formacie 15cm na 23cm; galerię on-line zabezpieczoną hasłem; slideshow z podkładem instrumentalnym z najbardziej udanymi zdjęciami.

- sesja plenerowa

Oprócz mini sesji w dniu ślubu, wykonuje także plenery ślubne w innym dniu niż przyjęcie weselne. Jest to wspaniała sposobność, aby ukazać Waszą bliskość w otoczeniu. Lokalizację sesji plenerowej wybieramy wspólnie. Cena pleneru zawiera: około 3 godz. robienia zdjęć; 40 fotografii w maksymalnej rozdzielczości w formacie .jpg po skrupulatnej przeróbce i retuszu na płycie DVD lub nośniku USB; 20 fotografii w formacie 15cm na 23cm.

- sesja narzeczeńska

To wspaniała sposobność, aby oswoić się z aparatem i spotkać się z fotografem przed ślubem. Zrobione zdjęcia podczas sesji narzeczeńskiej możecie użyć do ślubnych zaproszeń, prezentów dla rodziców, gości itp.. Pakiet mieści w sobie: 30 zdjęć po dokładnej przeróbce i retuszu na DVD w max. rozdzielczości; wydrukowane zdjęcia w formacie 15cm x 23cm; galerię on-line chronioną hasłem.

- albumy i fotoksiążki

Cechują się bardzo wysoką jakością wykonania. Pary Młode mogą samodzielnie obrać wygląd albumu, jego kolor, typ okładki, a także fotografie, które znajdą się w środku.

- fotografia ceremonii chrztu

Do wyboru są dwa pakiety. Pierwszy z nich polega na fotografowaniu samej ceremonii wraz z krótką sesją z rodziną przed kościołem. Drugi pakiet jest nieco bardziej rozszerzony. To fotoreportaż obejmujący przygotowywanie się, ceremoniał i spotkanie wszystkich zaproszonych gości. Pakiet obejmuje: 120 zdjęć na płycie DVD po pełnej obróbce oraz w maksymalnej rozdzielczości; 50 odbitek w formacie 15cm na 23cm; galerię internetową chronioną hasłem; prezentację multimedialną z podkładem muzycznym.

Profesjonalizm na pierwszym miejscu

Agata Pietrzyk podczas wykonywania reportażu pracuje przez cały dzień, ponieważ niezwykle istotne jest dla niej to, co dzieje się poza kluczowymi etapami dnia ślubu. Fotografowanie zaczyna od przygotowań i uważnie przygląda się wszystko, co dzieje się wokoło. To właśnie takie momenty pozwalają stworzyć oryginalną opowieść.

Ta kobieta z zamiłowaniem do fotografii (i podróży) jest w stanie dojechać na Wasz ślub gdziekolwiek będziecie jej potrzebować. Wystarczy wysłać wiadomość lub zadzwonić.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE